محصولات

Sealing Technology

Dry Gas Seal

درای گس سیل نهادین آرمان


در كمپرسورهاي گريز از مركز به دليل اختلاف فشار موجود بين مراحل مختلف كمپرسور همچنین محيط اطراف (اتمسفر) و وجود فاصله شعاعي موجود بين قسمت‌های مختلف بدنه با رتور , گاز داخل كمپرسور می‌تواند  از بين اين فواصل نشت پيدا كند و وارد مراحل قبلي يا از كمپرسور بطرف بيرون منتقل شود كه می‌تواند علاوه بر كاهش راندمان,  باعث نشت گازهاي خطرناك به محيط بيرون گردد و مخاطراتي رابه دنبال داشته باشد كه براي رفع اين مشكل از درای گس سیل استفاده می‌گردد.

Mechanical seal

مکانیکال سیل ازجمله محصولات Hi-Tech مورداستفاده در ماشین‌آلات دوار مثل پمپ و کمپرسور، سانتریفیوژ، آژیتایتور، میکسر و دکانتر و.. می‌باشد که جهت جلوگیری از نشتی سیال مورد پروسس بکار می‌رود. لازم بذکر است ماشین‌آلات دوار قلب تپنده صنایع نفت و گاز و پتروشیمی است و مکانیکال سیل حساس‌ترین، مهم‌ترین و باارزش‌ترین بخش این ماشین‌آلات است.

Gasket

گسکتگسکت یک درزگیر(درز بند) مکانیکی می باشد که به گونه ای طراحی شده تا در فضای خالی بین دو شیئ(اتصالات فلنجی) که تحت فشار هوا یا آب هستند قرار گرفته تا از نشتی جلوگیری بعمل آید و به اصطلاح آب بندی گردد. گسکت ها بطور معمول از برش موادی که بصورت ورقه ای(sheet) می باشند، تولید میشود همچون گسکت های مقوایی،لاستیکی،سیلیکونی،فلزی،ن مدی،فایبرگلاس و یا پلیمرهای پلاستیکی.

Control Valve Parts

قطعات کنترل ولو

شیر کنترل تجهیزی است که با اعمال نیرویی غیر از نیروی دست عمل می‌کند . کنترل ولو یا شیر کنترل به تنظیم میزان جریان سیال در یک سیستم کنترل فرایندی می‌پردازد، کنترل ولو شامل یک شیر می‌باشد که به یک مکانیزم محرکه، که توانایی تغییر عامل کنترل‌کننده سیال را دارد وصل است. این تغییری که شیرهای کنترل هیدرولیکی ایجاد می‌کنند بر اساس سیگنالی است که  این شیرها از سیستم کنترل دریافت می‌کند. شیر وسیله‌ای است که در کنترل کردن جریان و فشار سیالات استفاده می‌شود.

O-Ring

Packing

پکینگ

Chock valve

Carbides & Advanced Ceramic Parts

Engineering Plastic Parts

Labyrinth